Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi - Një Lule Mbi Varr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  33

Nje lule mbi varr
E vura per ty
Kam shume mall
E s’te shoh me sy.

Dheu eshte i ftoht
Sikur zemra ime
Mbushur lot
Pa gezime

Sikur veq njeher
Te ishe ktu i gjall
Te premtoj se shume thell
Do te ndiheshe krenar
Do te ndiheshe krenar
ref:
Emrin tend po e permend
Po s’po mundem ta therras
Cdo gje kisha dhen ne jet
Te ishim bashk.

Emrin tend po e permend
Sa veshtir qe s’mund te flas
Me mungon çdo gje nga ti
Ne çdo çast.

Ky tekst u dërgua nga  gentianaPublikimi: 01/12/2006
Muzika: Florent Boshnjaku
Teksti: Arsim Bunjaku
Orkestrimi: Florent Boshnjaku


Më Shumë Këngë Nga Nora Istrefi:


Komente 0


Nora Istrefi - Një Lule Mbi Varr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Një Lule Mbi Varr".
3. Video është e këngës "Një Lule Mbi Varr", por nuk këndohet nga Nora Istrefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.