Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi - Maskara Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32

KU JE TI NE KTE NATE, ME KE PREHESH ME KE BEN MEKAT KE// GENJEN PERQAFON CILES I THU QE TI SHUME E DON//
KU JE TI NE KTE NATE, ME KE PREHESH ME KE BEN MEKAT KE// GENJEN PERQAFON CILES I THU QE TI SHUME E DON//
KOMPLIMENTE FJALE TE BUKURA AJO FLUTURON SI FLUTURA, TE// GENJEN AI MOTRA IME SE I KA VETEM PREMTIME//

Ref:
MASKARA MASKARA TI NUK KE GJYNAH SKE GJYNAH TI JE DJAL PA FE TI JE DJAL PA FE , I MASHTRON TI FEMRAT DHE I LE\\
MASKARA MASKARA TI NUK KE GJYNAH SKE GJYNAH TI JE DJAL PA FE TI JE DJAL PA FE I MASHTRON TI FEMRAT DHE SHUM SHPEJT LE\\
TI SKE BES AS BURRNI, VEC GENJEN SI FEMIJ KE E PUTH KE\\ MASHTRON I THOT SE PA TE TI NUK JETON KOMPLIMENTE FJALE\\ TE BUKURA AJO FLUTURON SI FLUTURA, TE GENJEN AI MOTRA IME\ SE I KA VETEM PREMTIME\\

REF MASKARA MASKARA TI NUK KE GJYNAH SKE GJYNAH TI JE// DJAL PA FE TI JE DJAL PA FE , I MASHTRON TI FEMRAT DHE I LE//

TI ROBRON FEMRAT DHE U LENDON ZEMRAT TI NUK KE NDJENJA// DHE PASTAJ SI QYQJA IK//.

Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.comPublikimi: 01/12/2005
Teksti: Avni Qahili


Më Shumë Këngë Nga Nora Istrefi:


Komente 0


Nora Istrefi - Maskara
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maskara".
3. Video është e këngës "Maskara", por nuk këndohet nga Nora Istrefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.