Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi - Më E Fortë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  33

Nuk e kuptoj pse mendon se je i vecante kur asgje te vecante nuk ke
njejte sikur tjeret vec edhe nje me shume jeee
po e shoh qe prapa me je lidh
por e di se cka fshehin ata sy...
mire qe nuk kam nevoje per ty..joooo

(x2)
E provove , u mashtrove
me mua luften kur se fitove
mos te vije si befasi se une jam shume me e forte se ti

Te gjitha gjerat qe mi ofron
une i kam dhe asgje nuk me sfidon
ate qe kerkoj ti sbesoj as qe e kupton jooo
ke guxim po sle un hic aspak te me cmend une ty mos ki merak
vec edhe pak do te ngre zhag

me habit si nuk kupton
gjerat tua sme interesojn
ate qe une e dua ti se ke
kuptoooje

Pse sprovon te mendosh drejte
pasuria kur nuk ti sjell krejt
bindu tash se tek un nuk ke epërsi
gjithmone humbes do jesh ti

(x2)
E provove , u mashtrove
me mua luften kur se fitove
mos te vije si befasi se une jam shume me e forte se ti


Ky tekst u dërgua nga  saraa


Publikimi: 01/12/2008
Muzika: Darko Dimitrov
Teksti: Memli Krasniqi
Orkestrimi: Darko DimitrovMë Shumë Këngë Nga Nora Istrefi:


Komente mbi këtë këngëNora Istrefi - Më E Fortë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më E Fortë".
3. Video është e këngës "Më E Fortë", por nuk këndohet nga Nora Istrefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.