Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nora Istrefi - Pse Të Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Teksti:

Arsim Bunjaku

Muzika & Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Video Produksioni:

Arboni

Këngë e albumit:

"Engjell"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2005

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00Sa shpejt kaluan
ato dite kur ne te dy ishim ne fjal
tash ke harruar
se nje vajze per ty
dergjet ne shtrat me mall
sa shume te deshta
kete gje me mire vetem zoti e di
ndonse une heshta
e ndjeja se do me braktisesh ti.
Dhe qaja une me lot
ngushlloja veten kot

Ref:(2x)
O pse te du
nuk e kuptoj
ti i lumtur
une plage sheroj.
O pse te du
o pse te pres
shume me mire eshte qe une te vdes!

Si me harrove
dhe shkatrrove gjithe ate lumturi mes nesh
ti me tradhtove
une po qaj e ti
me nje tjeter po qesh
sa shume te deshta
kete gje me mire vetem zoti e di
ndonse une heshta
e ndjeja se do me braktisesh ti.
Dhe qaja une me lot
ngushlloja veten kot

Ref:(2x)
O pse te du
nuk e kuptoj
ti i lumtur
une plage sheroj.
O pse te du
o pse te pres
shume me mire eshte qe une te vdes!

Ref:(2x)
O pse te du
nuk e kuptoj
ti i lumtur
une plage sheroj.
O pse te du
o pse te pres
shume me mire eshte qe une te vdes!


Ky tekst u dërgua nga  diellza   saramk
Më Shumë Këngë Nga Nora Istrefi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet