Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi - S'dua Të Shoh Më Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

un te pash qe ti ke tjetren ,
kot mundohesh te me genjesh,
seshte faji im
qe ti me genjen
por tash kam kuptuar
qe kam gabuar
se n'ty shum jam dashuruar....ooooou

ref:sduuuuua.....
sdua me te te shoh
mos me thuaj se ti me do
taaaaash.....
tash e di
se qfare ishe
se ti tjetren e kishe .}2x

me kan then se me tratheton
nuk kam dasht qe te besoj
por vet e kam pare
qe ti tjetren e kishe
dhe shum e doje.
e mua me tradhtove
po si nuk e kuptove
qe shum me lendovee.......
oooooou oooou

sa keq qe te besova
e n'ty shum u dashurova

ref:sduuuuua...
sdua me te te shoh
mos me thuaj se ti me do
taaaaash.....
tash e di
se qfare ishe
se ti tjetren e kishe.}4x


Ky tekst u dërgua nga Mentor_shuki

Nora Istrefi - S'dua Të Shoh Më
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'dua Të Shoh Më".
3. Video është e këngës "S'dua Të Shoh Më", por nuk këndohet nga Nora Istrefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nora Istrefi:


Komente 0