Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi - Festa Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27

Ti nuk e din , Ti nuk e din , Ti nuk e din , Ti nuk e din

E bukur festa po mungon veq ti kujtimii per tyyy sot e deriiiii
E Edhe tietRit per mua ëmbël ski
vallzojm te dehur Sa LumtuRii

Eja vallzojm baby , Eja vallzoni dhe dashurojm baby dhe dashuroni

Tii nuk e din , Sa e keqe je ti , Ti nuk e din , Sa vuajta uneh per ty , Ti nuk e din , Sa e keqe je ti , Ti nuk e din Sa vuajta unë per tyy ..
Tii nuk e din
Tii nuk e din
Tii nuk e din
Tii nuk e din !

E bukur festa po mungon veq ti
Jo nuk me duhesh ma mir pa ty
e un me tietrin shijojm nje dashuRii Vallzojm te dehur Sa Lumturi

Eja vallzojm baby , Eja vallzoni dhe dashurojm baby dhe dashuroni

Tii nuk e din , Sa e keqe je ti , Ti nuk e din , Sa vuajta uneh per ty , Ti nuk e din , Sa e keqe je ti , Ti nuk e din Sa vuajta unë per tyy ..

Tii nuk e din , Sa e keqe je ti , Ti nuk e din , Sa vuajta uneh per ty , Ti nuk e din , Sa e keqe je ti , Ti nuk e din Sa vuajta unë per tyy ..

Tii nuk e din , Sa e keqe je ti , Ti nuk e din , Sa vuajta uneh per ty , Ti nuk e din , Sa e keqe je ti , Ti nuk e din Sa vuajta unë per tyy ..

Ky tekst u dërgua nga Moondaa !Publikimi: 01/12/2005
Muzika: Florent Boshnjaku
Teksti: Resul Sinani
Orkestrimi: Florent Boshnjaku


Më Shumë Këngë Nga Nora Istrefi:


Komente 0


Nora Istrefi - Festa Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Festa Ime".
3. Video është e këngës "Festa Ime", por nuk këndohet nga Nora Istrefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.