Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi - Vetëm Mua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  48

Tre,dite ne muaj une jam e lirë
Nje,ore e dua te jem me ty
Nent jane minutat qe grindemi oou
Pes here me thua se sa me do
Dy fjale, puthje ne qdo sekond
Shtat jane lutjet qe te mos shkoj hooj.

Reff:2x
Zemer ti pse nuk ma thua
une te besoj dhe te dua
se nje shpirt une nuk e gjej dot
me thuaj sooot vetem mua.

zemer ti,ti zemer ti,ti me thuaj soot
zemer ti,ti zemer ti,ti

Tre,dite ne muaj une jam e lirë
Nje,ore e dua te jem me ty
Nent jane minutat qe grindemi oou
Pes here me thua se sa me do
Dy fjale, puthje ne qdo sekond
Shtat jane lutjet qe te mos shkoj hooj.

Reff:2x
Zemer ti pse nuk ma thua
une te besoj dhe te dua
se nje shpirt une nuk e gjej dot
me thuaj soot vetem mua.

zemer ti,ti zemer ti,ti me thuaj soot
zemer ti,ti zemer ti,ti

Reff:2x
Zemer ti pse nuk ma thua
une te besoj dhe te dua
se nje shpirt une nuk e gjej dot
me thuaj sooot vetem muaa


Ky tekst u dërgua nga Dora   saramkNora Istrefi
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/12/2009
Festivali: Zhurma Show 2009
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi
Video Produksioni: Entermedia


Nora Istrefi - Vetëm Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetëm Mua".
3. Video është e këngës "Vetëm Mua", por nuk këndohet nga Nora Istrefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nora Istrefi:


Komente 1