Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi - Shko Tash Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  18

E pse keshtu vepron
E pse ti kshtu gjith gabon
nuk e di qfar don e pastaj falje kerkon

E pse thua se me don
E pse kaq shlir ti kshtu afron

Hesht dhe mos levdo,
prej nga erdhe neser shko

Shko tash, mos me ndal,
s'dua te degjoj asnje fjal
Shko tash mos me prek,
cdo gje per mu per ty ka vdek
Shko tash, mos me ndal,
s'dua te degjoj asnje fjal
Shko tash mos me prek,
cdo gje per mu per ty ka vdek

Gabimin ti e din
tani per ty s'ka me kthim
ti kurre s do te ndryshon,
cdo here kshtu do te lendon

per ty isha veq loj
qe te vuaj ska nevoj,
sdua te te shoh jo
me ty as nuk te njoh

Shko tash, mos me ndal,
s'dua te degjoj asnje fjal
Shko tash mos me prek,
cdo gje per mu per ty ka vdek

Shko tash, mos me ndal,
s'dua te degjoj asnje fjal
Shko tash mos me prek,
cdo gje per mu per ty ka vdek

Shko tash, mos me ndal,
s'dua te degjoj asnje fjal
Shko tash mos me prek,
cdo gje per mu per ty ka vdek

Shko tash, mos me ndal,
s'dua te degjoj asnje fjal
Shko tash mos me prek,
cdo gje per mu per ty ka vdek

Shko tash, mos me ndal,
s'dua te degjoj asnje fjal
Shko tash mos me prek,
cdo gje per mu per ty ka vdek


Ky tekst u dërgua nga YlliNora Istrefi
Publikimi: 14/11/2003
Festivali: Zhurma Show 2004


Nora Istrefi - Shko Tash
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko Tash".
3. Video është e këngës "Shko Tash", por nuk këndohet nga Nora Istrefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nora Istrefi:


Komente 0