A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Nora Istrefi - S'ki Me Ik


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  251

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/02/2012

2012-02-09T11:59:47

Music:

Zzap And Chriss

Lyrics:

PINT

Video Production:

Entermedia

Participating in

Zhurma Show 2012

Participating in

VFM 2012


Krejt ate kohe qe ta kom dhon
nuk e ki mo,jo,se boll u bo
u merzita tu t`prit
veq ni hap me qit
se di,pse gjithmone ik.

Ti pom bon mu ni mire
po e kom veshtire ty sot met rezistuu.
Spo du met lon mem `Rrshit
se je tum nxitt,tash e di un` qysh mu sill.

ref 1x

Pot vi kadale
Ti pse u nale
Vi t`shty me qellim
e ti kerkon falje
prej ni ushtime
po ki dyshime
shlirohu pak,un` kthehna prape (prape).

S`po nalna,S`po nalna
`S`du mu nal pa u tejkalu normalja 2x.

S`ki me ik
S`ki me,S`ki me ik,ik
S`ki me ik, se nuk t`lo me ik ik

S`ki me ik
S`ki me,S`ki me ik,ik
S`ki me ik,se nuk ki ku ik ik.

S`ki me ik
S`ki me,S`ki me ik
S`ki me ik, S`ki me Ski me ik ik
S`KI me ik,Ski me ik
S`ki ku iik,,edhee pikk.

Kete here ,nuk ki me mar
fjalen-fjalen-fjalen-fjalen
Kete naate un` du met qu
higher-higher-higher-higher

qysh `n fillim kur t`pashe
e kom ndi e kom pas ni ndjenje t`veqant
Ksaj radhe spo du
Met lon n`dor kurgjo
krejt nen kontoll du me i pas.

ref

Pot vi kadale
Ti pse u nale
Vi t`shty me qellim
e ti kerkon falje
prej ni ushtime
po ki dyshime
shlirohu pak,un` kthehna prape (prape).

S`po nalna,S`po nalna
`S`du mu nal pa u tejkalu normalja 2x.

Ski me ik,ski me ,ski me ik ik
S`ki me ik,Ski me,Ski me ik ik 2x

S`ki me iikk Ski me S`ki me ik ik
Ski me ik
Ski me iik
Ski me iiik
Ski me iiiik.


Lyrics submited by Elita Shala   elita95
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019