Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi - Mes Dy Zjarresh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29

Sa here do te lagohesh do ta kesh veshtire
sa here do te afrohesh nuk do te ndjehesh mire
a kam faj une qe te pyes apo ti qe pergjigjesh
a kam faj une qe ndez zjarr apo ti qe me ben te digjesh

Ref. 4x
Nje dite mire nje dite keq nje dit qaj e nje dit qeshë
deri kur do te gaboj mes dy zjarrev dot te jetoj

Sa here do te lagohesh do ta kesh veshtire
sa here do te afrohesh nuk do te jesh mire
a kam faj une qe te pyes apo ti qe pergjigjesh
a kam faj une qe ndez zjarr apo ti qe me ben te digjesh

Ref. 6x
Nje dite mire nje dite keq nje dite qaj e nje dite qeshë
deri kur do te gaboj mes dy zjarrev dot te jetoj
Nora Istrefi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2008
Muzika: Artan Kastrati
Teksti: Fatmir Muja
Orkestrimi: Artan Kastrati


Nora Istrefi - Mes Dy Zjarresh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mes Dy Zjarresh".
3. Video është e këngës "Mes Dy Zjarresh", por nuk këndohet nga Nora Istrefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nora Istrefi:


Komente 0