Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi - Golden Eagle Erotic Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  30

Ti se din qka bon,
rrin si maniken merre shtine ne dor pijen qe po vjen,
ti se ke iden,
qfar efekti bon Golden Eagle baby osht ne emocion,
tash po evolon gjithqka,
edhe pija qe une pi,
mshtin me bo dashni,
Golden Eagle EROTIC,
Baby shum HOt jom
Baby edhe ti m'don
mir po funksionon pija qe n'dor e kom
yeah yeah baby(3x)


Ky tekst u dërgua nga diellzab..Nora Istrefi
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/06/2013


Nora Istrefi - Golden Eagle Erotic
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Golden Eagle Erotic".
3. Video është e këngës "Golden Eagle Erotic", por nuk këndohet nga Nora Istrefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nora Istrefi:


Komente 1