A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Nora Istrefi & Robert Berisha - Ska Inatë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  60

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/07/2017

2017-07-18T19:03:48

Më Shumë Nga

Robert Berisha

Orkestrimi:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Video Produksioni:

Entermedia
Nora
A ka dashni
Po du me ni
Sa ke gabu, sa mke lendu
E ke pa en syt e mi
I need your touch
ti, Puthum para se me ik
Edhe nese nuk jem mo
Ti per mu gjith je kon njo

Ti je, Ti je
Ai qe e du
Ti je, Ti je
I vetmi per mu
Boy a t'rreh zemra ty per mu

Ti e din, Ti e din
Qe une tdu
Ti e din, Ti e din
Qe em ki mu
Boy a t'rreh zemra ty per mu

Ref
Pse me mban inat
Une me ty kam fat
mThuaj vetem mu
Kush te don me shum

Pse me mban inat
Une me ty kam fat
Une gabova shum
Edhe ti si une

Roberti
1000 vera ti kam fal e i ke harru
Kohve t'fundit kam dyshu
Qe dashnia o hargju
1000 net e 1000 keng ty ti kam kushtu
Ti hala se ke kuptu, sa shum une per ty kam ndru

Ti je, Ti je
Ai qe e du
Ti je, ti je
I vetmi per mu
Boje t'rreh zemra ty per mu

Ti e din, Ti e din
Qe une tdu
Ti e din, Ti e din
Qe em ki mu
Boje t'rreh zemra ty per mu

Ref
Pse me mban inat
Une me ty kam fat
Thuaj vetem mu
Kush te don me shum

Pse me mban inat
Une me ty kam fat
Une gabova shum
Edhe ti si une

2x
N'dashuri nuk ka inat
Nese prap ti gabon
Maje en men qe as ti ma nuk um don

Ref
Pse me mban inat
Une me ty kam fat
Thuaj vetem mu
Kush te don me shum

Pse me mban inat
Une me ty kam fat
Une gabova shum
Edhe ti si une


Ky tekst u dërgua nga sindaKartolina (1)

2018-09-22 18:12:39
Pse më mban inat
Unë me ty kam fat
M'thuaj vetëm mu
Kush të don më shumë

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019