Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Konjuhi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Nora Konjuhi është një këngëtare e njohur. Lidhjet e saj me muziken jane padiskutim qe ne femijeri, sepse qe ne vogeli mund te kuptohen prirjet per te ardhmen. Ne jeten e saj ka nje moment shume te rendesishem: Pjesemarrja ne audicionin me te popullarizuar “The Voice of Albania” ku arriti te performonte ne fazen e pare dhe gjithashtu ne ate te dueteve. Ajo ka kenduar cover-a (kovera) te artisteve te medhenj, nderkohe qe ne Top Fest 9 paraqitet me kengen e saj: “2 pika lot”. Në vitin 20...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Nora Konjuhi

Komente 0