Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nora Konjuhi - Dy Pika Lot

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Pika Lot".
3. Video është e këngës "Dy Pika Lot", por nuk këndohet nga Nora Konjuhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nora Konjuhi - Dy Pika Lot  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Pjesëmarrëse në

Top Fest 9

Komente

Asnjë Koment

09/08/2012

2012-08-09T17:35:13+00:00Ne qiellin blu te shpirtit tim
sot nuk ka me jete
gjithqka veshtire
nuk e di nese ti
shikon nje ylber bardh e zi
dy rruget tona shkojn diku n harrese
imazhi i tij me terheqe
ne kte labirint te vetmise
nuk e di nese dhe ti
shikon nje ylber bardh e zi
dy rruget tona shkoj diku ne harres
hmmm..

Dy pika lot ne syte
e mi po me thone se duhet te harroj
dhe perseri ty pran te kem
dhe pse larg jane dy fatet tane
mmmm.shum larg jane

Nje perrall happy end
bota me tregoj une e ti
personazhet e vertet
ishim ne te dy , une dhe ti
dy rruget tona shkojn diku n harres

2x
Dy pika lot ne syte
e mi po me thone se duhet te harroj
e perseri ty pran te kem
dhe pse larg jane dy fatet tane

hmmm shum larg jane...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet