Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Nora Ndreu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18
BIOGRAFIA: Nora Ndreu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Atë e sheh kudo në koncerte e sidomos në dasmat shqiptare. Është një nga zërat më të ëmbël të Shqipërisë së veriut. Quhet Nora Ndreu, këngëtarja lezhjane e cila ka provuar që në moshën e vogël të eksperimentojë rryma të ndryshme, por më e sigurt ndjehet te muzika popullore, ndërsa miqtë dhe familja e saj e mbështesin shumë dhe janë fansat e saj më të zjarrtë. Artistja ka qënë në shumë dasma por ku janë më interesantet ajo ka këtë përgjigje : ‘Ka ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nusha Pali

Donika Ndreca

Greta Lazri

Gofile Papleka

Zoja Pali

Eva Dushaj

Adelina Marku

Vilma

Adelina Correj

Xhesika Lela

Tags: Nora Ndreu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet