Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
 • Emri i Vërtetë:
 • Rinor Verbovci
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Nori është një këngëtar. Rinor Verbovci i njohur me nofken Nori shkon ne shkollen fillore "Andon Zako Qajupi" Ne Bardhosh. Ai filloi te kendoj ne moshen 10 vjeqare ku kenga e par e tij eshte Pse Shkove, pastaj pati nje duet me Egzona Verbovcin me kengen per ty, pastaj lansoi edhe 2 kenge 2 quajtura Te dua dhe cdo nate nga Nori Dhe Qendrim Pllana....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Nox-T

Fisnik Fetahu

The-Big

E.K

Zone'x

Tossi G

V-Ag

Rredox

X-Style

Rim-Mortal


Tags: Nori, Rinor Verbovci

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet