Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Nori
  • Emri i Vërtetë:
  • Rinor Verbovci
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 25 Shtator 1999
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♎ Peshorja
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Nori është këngëtar. Rinor Verbovci i njohur me nofken Nori shkon ne shkollen fillore "Andon Zako Qajupi" Ne Bardhosh. Ai filloi te kendoj ne moshen 10 vjeqare ku kenga e par e tij eshte Pse Shkove, pastaj pati nje duet me Egzona Verbovcin me kengen per ty, pastaj lansoi edhe 2 kenge 2 quajtura Te dua dhe cdo nate nga Nori Dhe Qendrim Pllana.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  walmirrp  

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet