Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nori - Pse Shkove Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nori - Pse Shkove 2011

Ulur pran dritare rri eh mendoj per ty
Krejt qka du krejt qka ndej dua ti then ne sy
kohen qe e kalum bashk nuk mund ti harroj
dhimbjet qe kam ne shpirt nuk mund ti perballoj
fetyra jot njo ne endrra shoh gjithmon
ndarja ime ne te vertet zemren po ma qpon
po osht njo e vertet qe mue po me mbron
dashuria per ty qe askush sma ndalon

Reff..

Pse Pse shkove me harrove nuk e di ndonje her a me dashurove
dua te takoj te gjitha ti kujtoj te kthemm prap me ty sa shum deshiroj

Nuk e di qfar ndodh me ty a me ke harruar
ku do te vjen ajo dit ti per te then fjalen te dua
rri i ulur e mendoj foton tende e shikoj
e pres mamin tim te them se te dashuroj
Dua te degjoj fjalen te jesh me mue
dhe tma thuash ti sa shum te dua
kthehu po te lutem plotesoma ket deshir
kthehu ti te lutem te boj te ndihesh mir

Reff.

Pse Pse shkove me harrove nuk e di ndonje her a me dashurove
dua te takoj te gjitha ti kujtoj te kthemm prap me ty sa shum deshirojNuk kemi video për këtë këngë.


Nori
Publikimi: 22/05/2011


Nori - Pse Shkove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Shkove".
3. Video është e këngës "Pse Shkove", por nuk këndohet nga Nori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nori:


Komente 0