Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
North Crew

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
North Crew është një grup artistësh.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Shteti Crew

G-Street

Lil G's

Bloody Gangstaz Family

West

P.E.Z

Psychos

Okupatorat

Last Point

Jet

Tags: North Crew, Northcrew


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet