A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
North Side

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: North Side është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Prill 2005, North Side marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Bashke". Në Prill 2006, North Side marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Hasta La Vista"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

AlGlobos

O.R.G

Master D

Treshat

Maskat-G

JT

Ritmi I Nates

Tingujt E Zemres

G-X

Arm


Tags: North Side

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019