Më mbaj mend (për 1 muaj)

North Side - Hasta La Vista  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 3

Komente

Asnjë Koment

16/04/2006

2006-04-15T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hasta La Vista" kënduar nga North Side.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga North Side i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ingrit Gjoni & Ada Luka - Hasta La Vista

[Ingrit Gjoni:]
(Veç ty t'kam une, une
Veç ty t'kam une, une)

[Ada Luka:]
Vetem ty, Vetem ty

[Ingrit Gjoni:]
Per ty sa gjona i kam bo
Asnjehere s't'kam thene jo
E ai me tha "Hasta la vista"
dhe zemren ma ka thy
e me nuk jemi dy
nuk jemi dy

[Ada Luka:]
Te quiero amor, te quiero amor
A ja the ti me zemer
que soy enamorada, enamorada
Te quiero amor, te quiero amor
A ja the ti me zemer
que soy enamorada, enamorada

[REF. 2x:]
[Ingrit Gjoni:]
Se veç ty t'kam une, une
veç ty t'kam une, une
[Ada Luka:]
Vetem ty dhe vetem ty

[Foggy:]
Po du me u pa dhe njehere
face to face mama
sy n'sy, na t'dy
pa publik mama
a e di si jem nda
e ke pranu si jem nda
mo nuk jena
mo nuk jena mo
nuk jena na
...
...
jena nda n'dy pjes
i treti na u la me hy n'mes
I love you baby, eh
I love you baby
Sa her ta kam thon
do t'mbaj ty n'zemer
I love you baby, eh
I love you baby
Sa her ta kam thon
do t'mbaj ty n'zemer

[Ada Luka:]
Te quiero amor, te quiero amor
A ja the ti me zemer
que soy enamorada, enamorada
Te quiero amor, te quiero amor
A ja the ti me zemer
que soy enamorada, enamorada

[REF. 2x:]
[Ingrit Gjoni:]
Se veç ty t'kam une, une
veç ty t'kam une, une
[Ada Luka:]
Vetem ty dhe vetem ty

Maksi - Hasta La Vista

Hasta La Vista...
Hasta La Vista Baby....

Nese Ty Ta Blei 1 Lule Diten Tjter Bohesh Helem
Nese Shpeit E Rrit Ti Menen ki Me Dal Prei Kerrit Shkelem
Nese Syt I Perlot vjen Te Un Falje Kerkon
A Thu Maksi E Ha Foren Faljen Teme E Pranon

Po Qashtuh Qysh Thash Jo Kurr Ndryshe S'ka Mu Bo
Un E Ti As Shok N'facebok S'ki Me Pa Ket Film Harro
Edhe Une Di Me Bo Qasi Tripa Si Ti T'kota
Pernime Menon Qe S'kthehen Hait Se Bota Osht Me Rrota

Diten Tjeter Kur Um Sheh e ul Kryt E T'vjen Marre
Kur i Nin Shoqet Tu Thon Maksi Me Ty Bon Hajgare
E Ti Don Me Explodu Sikur Per vit T'ri Raketat
Se Femrat vin E Shkoin Si Revistat E Gazetat

N'shikim T'par Ju Lo Pershtypje Kur Afrohen Ato vet
Kqyrja Kerrin Teshat Gjepin Edhe Futu N'muhabet
Masanei Se di Qa Ndodh i Pit Nuk Man Men Sen
E Kur Qona Un Prei Shtrati Shit Nuk E Njoh Ket ven

Nese Ty Sum Pelqen Thom Hasta La Vista
Tjetra vjen E Shkon I Thom Hasta La Vista
Thirr per Me Dal I Thom Hasta La Vista
Dashni Pa Repriza veq Hasta La Vista

M'thir e Nuk Ta Qoi Telephonin Po Menoi
Edhe Sms Shkrunn Po asnjo Nuk Ti Lexoi
Personi Qe Kerkoni Momentalisht osht Shum Busy
Provoni Ma von Ose T'lutna Merre Easy

Dej Sa Ti Planifikon Tjettra Te Une Kalon
E Kuur M'sheh Me Ta Ma von Xixa Xixa Syt i Bon
Nese s'don Refuzon Nese Don mee Mu E Bon
Po Nese Pak i Bje Pishmon Maksi Menen Ty Ta Ndrron

Hait Moi Se Per Pak Ty Fraeri Nuk T'thot seen
Se Me Muit edhe ai E Bon Ka 1 Femer Per Qdo ven
Amo Jo Nuk o Qashtuh Se Kreit Njerzit Sian Njesoi
Un Mu Kon Si ai Per Shembull Kom e Kry Ti Sakatoi

Edhe Qekjoo Nat Kaloi e Tjerat vin Besoi Ma Mir
Se Me Nxon 1 Femer T'mir Dije Qdo Kushh E Ka Shtir
Thoin " No Moneyno Honey " Per Dikon Qe Lyp Dashni
E Nese Ty M'pelqen Bohesh Nana Fmive T'mi Amo…

Nese Ty Sum Pelqen Thom Hasta La Vista
Tjetra vjen E Shkon I Thom Hasta La Vista
Thirr per Me Dal I Thom Hasta La Vista
Dashni Pa Repriza veq Hasta La Vista

Mali G Grand Thugz - Hasta La Vista

jeee racu pacu picu paaaa
hahaaaa grand thugz yeee
grand thugz malig yee
rrug bardhyl yee gjuje gjuje

st 1
hasta la vista tufa repista
gjuj kto legena gjuj kto xhe[ista
kjo eshte lista me rruget epista
rrug bardhyl si VIP neper revista
me erdhi ne maj te hundes
tani me keni karikuuu
e nese doni me shum kaloni ddhe nga parkuuu
kto jan zona qe jane te bllokumee
e urrej grand records se prodho albumee
kto fytyra deformume jan te shqetsume
kto nuk jane meshkuj po si femra llokumee
thugs dhe ne krah omerta butuesi
kota desi se si na jo nuk kaa
hahah ktu ne krah papi
tregouja pidha motrave se kush o mali g
e them per vete jo nuk di kush jane keta
ne ta bojm shpejte e shpejt shoku
bra tatata

Më shumë këngë me këtë titull:
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet