Më mbaj mend (për 1 muaj)

North-West Side

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: North-West Side është një grup artistësh i njohur. Më datë 20 Qershor 2009, North-west Side publikojnë videoklipin "Hapi Dyrt"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Anda School Raptology

Team-Ox

2 Shkupi Flow (Goca)

Thugs Way

Motrat Sylejmani

Proka

Urbanstyle

Kadenca Dhe Naseri

Motrat Kryeziu

Gillespie

Tags: North-West Side, North West Side


Komente mbi këtë artist