Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nosit Band

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Nosit Band është një grup artistësh i njohur. Më datë 25 Dhjetor 2008, Nosit Band publikojnë videoklipin "Nje Jetë E Kemi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

O2

Ver8

Te Vertet

Blue String Band

Anda School Raptology

Prishtina Dhe Tini

Koha

Motrat Sylejmani

Team-Ox

Ngs

Tags: Nosit Band, Nosit


Komente mbi këtë artist