Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Novi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 4 Dhjetor 2015, Novi publikon videoklipin "Bashkimi Kombetar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Naim Smakolli (Nimi)

Arsen Mani

Hakif Krasniqi

Bekim Tetova

Muhamet Bajrami (Meti)

Flakron Voca

Omar

Kujta

Egzon Bajra

Amir Rexhepi

Tags: Novi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet