A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • N
  • NR
  • Balerina

Audio

Video Link

NR - Balerina


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2003

2003-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Egjeli"


A keni qef me hyp me ni balerin
veq para se me hyp ju njo me smokit
veq kadale tkallxoj qysh duhet me chillit
se me qit dit une jom tu shllajfit *Uha Uha*
se kerkush hala mu ska mujt mem perpilu
se qysh jom tu rimu do MC kan reagu
do prej tynve jon smu se kan marr vitamina
edhe kan vazhdu me recitu
ktyne amatera une nuk ju thom repera
po ju thom tomi xhera
e se din qe i paloj nfrigorifera
ani do kur tmenojn qe jon MC,
po e thojn qe ket pujn na e bojna me lezet
q*fsha nanen qka tkisha ngreh me magnet
edhe ti me pa se qka eshte elektricitet
o psikopat q* rri dit e nat se ke met pa afat
qitash prite ni agregat

prej se erdh 2 kofa uj ti derdha
krejt tripat qka i ki me ni ven ti mledha
tvyn koncentrim per perparim
mos u maj me shtet se qishtu ty pun me mu ta qet

Ari Ari zumbullari 4 killa peshon ka*i
4 killa e ni qerek e pash nanen e shtajnerit
nkrevet une e nxorra e ja vuna kqyrshin
ko*et e mija si majmuna periudha tranzitore
a o gati pije ni kafe se u nxeh aparati
po kerset automati mos luj koqe
se ti mledh bet hashim "S"haqi
e per pare hajde na pi dajm sbashku

prej se erdh 2 kofa uj ti derdha
krejt tripat qka i ki me ni ven ti mledha
se un jom bal edhe po jetoj me lop
tzive nonstop me jau q* ropt se nkry jom kop

i lloqaft shkova te shkolla pom vyn Fjolla
m'tha ni profesor po ngreka bari si bolla
i thash tung se shkova ligjeratat i morra
shum u nervozova ti kqyr pllakatat RUGOVA
njo 2 tri rima tmira ja kushtova
"call it what you wanna call it im a fucking alcoholic"
qa ko*en tem po bertet
"call it what you wanna call it im a fucking alcoholic"
qa ko*en tem po bertet


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019