NRG Band

“As 1 Si Ti” E Nrg Band-It Në Një Version Të Padëgjuar Më Herët

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[21-10-2015]
Grupi i njohur kosovar NRG Band në qershor të këtij viti lansuan këngën "Asnjo si ti", një këngë ritmike verore e cila u pëlqye dhe u dëgjua mjaft shumë.

Suksesin e saj të garantuar e tregojnë edhe klikimet në youtube, të cilat janë mbi 5 milion klikime.

Besnik Qaka, i cili është edhe lideri i grupit ka psotuar sot në rrjetin e tij social në Instagram një video, një pjesë të shkurtër të këngës por me një version tjetër pak më interesant live.

Ndjekësit e tij e kanë uruar shumë për këndimin live të këngës.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

“As 1 Si Ti” E Nrg Band-It Në Një Version Të Padëgjuar Më Herët


Komente 0