NRG Band

As 1 Si Nrg Band

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[08-04-2015]
Grupi i njohur nga Peja NRG Band sapo kanë publikuar videoklipin e tyre më të ri me titull "As 1 si ti".

Muzika është realizuar nga Irkenc Hyka, e ndërsa teksti është shkruar nge Petro Xhori.

Videoklipi i këngës është punuar nga ND Film Production, e ndërsa për styling & make up janë kujdesur Arta & Nagipi.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

As 1 Si Nrg Band

  NRG Band - As 1 Si Ti [Teksti dhe Klipi]

Komente 0