A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

NRG Band - S'di A Ke Ndi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Lyrics:

Mithat Sadiku

Song from the album:

"Hallabatana"

Participating in

VFM 2007


Me bonton je bo monoton
Qdo dite ma shume nerva je ka me shkon
Qike kuptom jom qiky qe jom
Nuk jom kali yt per maraton

Aaa me don spo me intereson
Tash as lemzen mo nuk po ma qon
Qike me te than me ka dale gjumi vone
Se deri sot ti ja ke kajt ate nane

2x
Sdi a ke ndi me ty jom ngi
Tash qka po dua po baj
Sdi ate kan tregua vet e ke hetu
Se me tjetren po shkoj

Mu kujtu kur s’pari jem taku
Po habitna sa shume ke ndryshu
Jom hutu e vone e kom kuptu
Se mbrapa shpine ti ke kesh me mu

Aaa me don spo me intereson
Tash as telin mo nuk po ma qon
Qike me te than me ka dale gjumi vone
Se deri sot ti ja ke kajt ate nane

2x
Sdi a ke ndi me ty jom ngi
Tash qka po dua po baj
Sdi a te kan tregua vet e ke hetu
Se me tjetren po shkoj


Lyrics submited by urtina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019