Më mbaj mend (për 1 muaj)

NRG Band - Aida Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Fakt se e përmendi si i marre, pa u ndal'
aty te vendi ku jemi nda at dite pa fjale
krejt kontaktet i kam shly
askënd nuk mund ta shoh me sy
aty qeshem e qaj per ty, aida jem

ref.
aida, hije e jote dua te jem ne çdo hap'
aida, shije e pa shijuar a do t'kthehesh prape?
aida, letrat qe t'i kam shkruar t'lutem mos i kall
aida, pa ty une jam ne hall' ejjjejeej

Mall qe me çmendi e me ngjall ne nje prralle
atje te vendi nje dite me vranë tjetren me ngjall
aty shkruaj e pa nguti e krejt çka kam me ty i ndaj
aty qeshem me ty e qaj, aida jem

ref..x2
aida, hije e jote dua te jem ne çdo hap'
aida, shije e pa shijuar a do t'kthehesh prape?
aida, letrat qe t'i kam shkruar t'lutem mos i kall
aida, pa ty une jam ne hall' ejjjejeej


Ky tekst u dërgua nga Vali Valentino   vivakosovaNRG Band
Publikimi: 01/12/2006
Teksti: Mithat Sadiku


NRG Band - Aida
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aida".
3. Video është e këngës "Aida", por nuk këndohet nga NRG Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga NRG Band:


Komente 0