Më mbaj mend (për 1 muaj)

NRG Band - Per Here Te Pare Kur Dashuron Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  7

Per her te par kur dashuron sikur shpendi fluturon ndjenj qe edhe sot si faj e ndjejnn
E nje val qe trupin ta pushton nuk ka mjek qe ta sherron syt e tu me vaj e gjen
Sje i pari as i fundit nuk ka vend fare per panik kjo qe ti ndjeeen kjo sesht matematik
ske rrugdalje tek e fundit mos u brengos e mos ke frik kjo qe ti ndjen esht \dashuri dhe pik

Ref
A je ndeti a e ngje ti nuk ka lidhje se ku je
Si te tjeret von a heret e gjen
A je ndeti a mileti nuk ka lidhje se ksuh je
si te tjeret von a heret e ndjeeen ...

Per her te par kur dashuron si delfini i ri noton
ndjenj qe edhe sot si faj e ndjejjn
E nje fllad qe trupin ta pershkon drillje qe kur nuk kaloon ne syt e tu me vaj e gjeeeen
Sje i pari as i fundit nuk ka vend fare per panik kjo qe ti ndjeeen kjo sesht matematik
ke rrugdalje tek e fundit mos u brengos e mos ke frik kjo qe ti ndjen esht \dashuri dhe pik

Ref
A je ndeti a e ngje ti nuk ka lidhje se ku je
Si te tjeret von a heret e gjen
A je ndeti a mileti nuk ka lidhje se ksuh je
si te tjeret von a heret e ndjeeen ...

Veq kesaj e ndjeen e njeeh
heret a von (heret a von) e gjeeen (e gjen )

Ref
A je ndeti a e ngje ti nuk ka lidhje se ku je
Si te tjeret von a heret e gjen
A je ndeti a mileti nuk ka lidhje se ksuh je
si te tjeret von a heret e ndjeeen ...


Ky tekst u dërgua nga Goonrg BandNRG Band
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2006
Festivali: Top Fest 4
Teksti: Mithat Sadiku


NRG Band - Per Here Te Pare Kur Dashuron
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Here Te Pare Kur Dashuron".
3. Video është e këngës "Per Here Te Pare Kur Dashuron", por nuk këndohet nga NRG Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga NRG Band:


Komente 0