A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

NRG Band - Mosmarrveshje


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/01/2013

2013-01-17T21:26:07

Lyrics:

Mithat Sadiku


cili dreq mua m'vendoj qe te lidhem me ty e me floket e tua qe te flinin mbi sy e me shijen si ftua te pasterten e dhembeve me hapat e tua me lojen e kembeve cili dreq cili engjull gershetoj fatin tim me tend kur duhej te dashuroj krejt tjeter kend pse me lotet a thua qe mi fale ti mua me puthjet e tua qe ende i dua cili engjull???

REF:
Mosmarrveshje naten e trete kur ne humbem ritmin e humbem krejt sa po--ja filluan aq mire e aq shpejt

cili dreq mua m'vendoj qe te lidhem me ty e me floket e tua qe te flinin mbi sy e me shijen si ftua te pasterten e dhembeve me hapat e tua me lojen e kembeve cili dreq?Cili engjull gershetoj fatin tim me tend kur duhej te dashuroj krejt tjeter kend pse me lotet a thua qe mi fale ti mua me puthjet e tua qe ende i dua cili engjull???

REF:X2
Mosmarrveshje naten e trete kur ne humbem ritmin e humbem krej sa po--ja filluan aq mir e aq shpejt


Lyrics submited by Fc Barcelona
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019