A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

NRG Band - Mendoj Per Ty


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Ama"


Dua e gjith bota per mua ta dij,
unë prej sot jam krejt tjeter njeri.
Engjëjt pëshpërisin fjalen dashuri,
shpirti im kerkon te jem me ty.

Refreni:

Per çdo ditë mendoj per ty,
per çdo ditë me jep arsye.
Që të kerkoj te jem me ty. (x2)

per cdo dit mendoj...
per ty... per ty...
per cdo dit mendoj,
per cdo dit mendoj....
yeah....


Lyrics submited by Taki
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019