Më mbaj mend (për 1 muaj)

NRG Band - Vec Edhe Nje Here Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Besnik:
Nje nga 1000 letrat
Plot me mall
Sot e gjeta ne shkall.

Adelina:
Endrrat e vjetra
Nuk jane kall
Tere te vjetrat jane gjall

Ref(2x):
Dua te te shikoj ne sy
Dua qe te flas me ty
Edhe nje here

Dua ta ndjej une trupin tend
Dua te puth ti si askend
Veq edhe nje here

Adelina:
Rruget me njerez t'bukur
Dy nga dy
Per mua qajne e per ty

Besnik:
Gjurmet nuk jane zhdukur
Jane aty,
Ku i lame ne te dy

Ref(3x):
Dua te te shikoj ne sy
Dua qe te flas me ty
Edhe nje here

Dua ta ndjej une trupin tend
Dua te puth ti si askend
Veq edhe nje here...

Ky tekst u dërgua nga Snow


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/2004
Teksti: Mithat Sadiku


Më Shumë Këngë Nga NRG Band:


Komente 0


NRG Band - Vec Edhe Nje Here
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vec Edhe Nje Here".
3. Video është e këngës "Vec Edhe Nje Here", por nuk këndohet nga NRG Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.