Më mbaj mend (për 1 muaj)

NRG Band - One Night Stand  (Feat. Ritmi I Rruges)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Ama"

Këngë e albumit:

"100% Hip-Hop"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Ritmi I Rruges

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00ritmi ruges:
Ka ti mer ti teshat un te shoh me lot ne sy neser nuk me njeh nuk te njoh skam azgje me ty mer meveti dhe kuptimin qe ishe on the beach ti e plotsove nevojen time mbreme kur u deshe lakuriq mer me ty kur isha mere me mend atere ne shtrat ne aspektin tim e tash nuk em le rehat mere verzjonin tim mere me men sa mir tkom rejt mas punes se flliqt e kuptove qe je ONE NIGHT STAND

NRG band:
Baby tu qillav se per mua je vetem ONE NIGHT STAND me kuptimin tim do te mbetesh ti vetem ONE NIGHT STAND eee jeee
................................................


Ky tekst u dërgua nga Marigona Tabaku
Më Shumë Këngë Nga NRG Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet