Më mbaj mend (për 1 muaj)

NRG Band - Qike Per Dreq Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  8

me sabah hypa ne kal
heret shum von jam dal
e kum than qik me nal
emrin mos e paqa mal

nuk di qka thash kur te pash me te
e ti ja nise po bertet
ket trup e bana adalet
si ti nuk pash kan n'ket jet
ref.
je ty kqyr ti fort perpjet
ke mem lup e ske mem gjet
oj ti qik nalet oj ti qik per dreq

je ty kqyr ti fort perpjet
ke mem lyp e ske mem gjet
ah sa keq jom met

me tja mshu qat spari her
se isha kan i mbushur sherr
provova edhe nje her
dola un me Land Rover

U lava u ndreqa per lakmi
me dy faqe e me shami
ni fjal sta thash ti i the 3
Pre me tymoter nuk kish mahi

ref..

nanana nanan nanana nnaaaa
ref..

Ky tekst u dërgua nga Theranda TershaniRenditja: Top 200
Publikimi: 17/03/2012
Teksti: Mithat Sadiku


Më Shumë Këngë Nga NRG Band:


Komente 0


NRG Band - Qike Per Dreq
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qike Per Dreq".
3. Video është e këngës "Qike Per Dreq", por nuk këndohet nga NRG Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.