A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Nrg Band & Dj Aldo - Mos U Nal


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  58

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/04/2016

2016-04-22T16:40:47

See Also

Dj Aldo

Participating in

Zhurma Show 2016

Participating in

Top Music Awards 2016
Oh, mos u nal
E di se neser ajo
ka me t'thon m'fal

Oh, s'du mu nal
E di se neser ajo
ka me m'thon m'fal

S'kom besu
As s'kom me besu
Kjo qe o ka ndodh me mu
Ishim bashk, du me dit ku je tash
Vetem ty une t'kom dasht

E kom v'shtir
E di e ke v'shtir
E di qe çdo dit ke me m'thirr

E kom v'shtir
E di e ke v'shtir
Po tash po du me kon i lir

[REFF x2]
Oh, mos u nal
E di se neser ajo
ka me t'thon m'fal

Oh, s'du mu nal
E di se neser ajo
ka me m'thon m'fal

Mmmmmm, mos u nal, mos u nal (x2)

[REFF x2]
Oh, mos u nal
E di se neser ajo
ka me t'thon m'fal

Oh, s'du mu nal
E di se neser ajo
ka me m'thon m'fal

Mmmmmm, mos u nal, mos u nal (x2)


Lyrics submited by Gentrit Lecaje-Cards (1)

2018-07-27 11:40:23
Oh.mos u nal
E di se neser ajo
ka me t'thon m'fal

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019