A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

NRG Band - Harrom


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  24

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/02/2018

2018-02-28T14:41:00

Music & Lyrics:

Estto

Arrangement:

Dj Jojo

Video Production:

Pro Video


Sa e veshtir,
por un duhet ta pranoj
Qe ne zemren time
s'do kesh vendin me njesoj
Un per ty,
spaskam me asnje kuptim
E ti per mua,
do mbetesh vetem nje kujtim

Ref: x2
Po te lutem shum ti me harro
Dhe kur mos me kujto
Qe nga dita ty kur te kam njoh
Me jete jam bo pishmon

Un e di mire,
aroma ime ty t’mungon
Dikur vet ike,
e tash ti mua pom kerkon
Por gjithcka mbaroI
s'eshte asgje me si me pare
Asnjhere s'dite,
fjalen ti me mu me mbajt

Ref: x2
Po te lutem shum ti me harro
Dhe kur mos me kujto
Qe nga dita ty kur te kam njoh
Me jete jam bo pishmon


Lyrics submited by  deacahanie-Cards (2)

U krijua nga Aca 2018-08-08 09:33:56
Unë e di mirë,
aroma ime
ty t'mungon
2018-03-01 08:34:05
Dikur vet ike,
e tash ti mua pom kerkon
Por gjithqka mbaroI
s'eshte asgje me si me pare
Asnjhere s'dite,
fjalen ti me mu me mbajt

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019