A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

NRG Band - Honey


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/02/2019

2019-02-14T15:41:00

Music & Lyrics:

Besnik Qaka

Lyrics:

Endrit Mumajesi

Arrangement:

Dj Jojo

Video Production:

ND Film Pro"Honey" is a new song recently added in songs archive sung by NRG Band.
Probably the lyrics to this song will be available very soon, but your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody with the lyrics.
The music video from NRG Band attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

2faces - Honey

Orssy-g

ey bajb, ti je sik, ti je we, ti um ngon
Ti sum shef veq ne endër po um shef ne televizion
ti po thu kejt ti i lshon ti po thu ehh ti um don
Ti po thu kurr sum harron se tim u pom vizaton
Eki ni fletore per dore intim eej
Eki ni store lëndore qi eos shkelqej
E bon ni vepër shum teper qi kot pershkrohet
Eki ni pik shum fell qi padushim trealizohet
Ej Bebey eki ni sen tmir se je teper teper crazy
edhe soqi je per mu a a um fal lady
edhe me kann nbin ti sum lsho
Ej lady falesh para gjumi mem pas ngat
Ti endrron me kann me mu e jo me tjeter kon
Ti endrron met than te du llife e ntelefon
Ti endrron nsy met shiku buzen e kafshon
Ti skupton e vazhdon se eos nuk te don honey

Nessi

Do you think about me honey, pe shof edhe vet
pse per mu jeten e jep, pse per mu veten e shet
veten nuk pe sheh kur permenet emni jem
as uj nuk pishe nuk pot nxen veni vend
sa venat i ke pre, sa gjinja i ke lshu
veten e ke rre, sa pare ke harxhu
kur um sheh n'qytet, vjen te un si magnet
se e boj mas miri, nget si maca mas minit
um shef n'tv, t'doket vetja n'anderr
un tek ti vi, veq nese lujm teater
un sjam wifi, prej larg me mujt mem kap
jam vip, po kit zemer se kam hap
emnin tem tatoo, n'shpin e ke lan
veq per mem taku, edhe shpin edhe dhan
don edhe statu, me bo n'oborr tand
ti um thot te du, po nessi ti nuk don (honey)

ref
un jam per ty, ti prap sum don
kejt i boj per ty, po prap sum don
du me kan me ty, po ti vet nuk don
un vetem tyyyyy (2x)

Black Dozz - Honey

refren:
hajde zemer bashk e thejna
dridhe lady na 2 e nxejna
don stap baby a po mer vesh
kejt i kom honey ndash t`mloj edhe me CASH

Mr.kimmo:
Ta dridhi shiptarin ta qoj n`kom ni PRESHEV
zemer un e boj per ty qa ke thon a pot bje n`mend
e ke dit se ke dit qa ke prit se ke prit
kejt venin un e silli une e dridhi un e pshtilli
kejt qohen n`kom kur o puna te i miri
s`mendon ti sen veq me kcy me senin tem
zemer un jom per ty si konga pa refren
lshoja zonin n`maksimum durt nalt rend me rend
ti ki qeff me ta rre me ta rre sikur deff
e di ki qeff per qato un jom sheff
kur vjen ti me tjera mu zemra m`bjen te themrra
sun po ju sho mir me sa duket kokni 4 femra
t`mira t`buta t`omla si qershija dok`ni kejt per veti
e din me vepru ngo knej mos u hup anej
po qu me vallzu dridhe trupin e mos u ndal
se jom abnormal mos fol shum se t`hypi n`mal

refren:
hajde zemer bashk e thejna
dridhe lady na 2 e nxejna
don stap baby a po mer vesh
kejt i kom honey ndash t`mloj edhe me CASH

Black dozz:
comon baby se e di qe po thej
hajde lady se me ty gjithmon ma do ën nej
kur t`pyti qa po don you just say a wount you
jom me ty je me mu tjerat i kom lshu
hajde zemra jem na bashk e thejna
hou hej na 2 e nxejna
se per tjera nuk ka vend i wount you zemra jem
ty tkom per qeffi babushi ktu o shefi
se me tjera un po kcej ti spo din qa me bo
mos ta nin zemra jem ty kurr nuk t`thom jo
stili jot pom pelqen bounce me refren
jom n`on top baby jom on top jom on top
nuk jom asi tipi qe ty ta lus nonstop
se teper je nxe n`komt e tua sun po rri
per trupi mu ke nxhit si magnet mu ke bo
don stap baby mos mendo per kurgjo jo

refren:
hajde zemer bashk e thejna
dridhe lady na 2 e nxejna
don stap baby a po mer vesh
kejt i kom honey ndash t`mloj edhe me CASH

J-demon - Honey

J-Demon

dridhe Ladyyy je Krejt e trent
pe sho qe pe do qe ta jap une apet
ki nevoj sonte me mu me luujt
shoqen eki ngat starliti tu ju gjujt
play e bojna na vet nese don ti apet
me ni veten ma let
um ngon si shpesh e po nisesh me mu shluu
ty tzo un pa fjal me sy tut shiku
stop hitete ren nculb ti qes
relax eboj fresh per femra full en kesh
ha shum sexy ty ka pe sill
ngeje sa ma shum ta plotsoj cdo deshir
zemer normal dhipatt qohenn peshh
bertasin jeni tpart edhe nisnuu me u desh
heii ca po don nije mir cka po bi
ksaj here j-demon prap me 1 hit tri


refreni:

krejt e din Qe nuk ka si naa
Naper clube na ki gjithka
edi se ju like me money
un i kom ndor krejt honey'z

Starlit

me ni jack ndor houuu ngoni ngonii ooo
modafuckin rapa'r qe t'hunxh shum low
houuuuuuu kush tha qa bone qe qka bona
ket q==m nane un e boj jo spo livdona
ndrrona pak temes per dallim prej disa tjeresh
se jon bon si shum do honey e po duhet mi shkru ntefteresh
un jom diplomat kom fakt venin e llak cdo nat
nese flen me mu niher mavon lyp me hyp ncdo kat
ha ha ha qeshtu e kallna na
nuk ngajna na si qert tu e dhon munin me hy nrep toplista
kena loqka sjena vet e ti hala npubertet
ndor e kena na ket shtet honeyz ngjiten si magnet
une t'thiri ti nuk thu jo ty ta kona une t'nxo
ty tdu nonono veq hajgare jom tu bo
me ja nis e ki shum leht e ka goja shum po flet
nuk e di as vet se fundi nates ku na qet---haha
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019