A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

NRG Band - Prej Teje


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/05/2019

2019-05-28T14:00:27

Music:

Alandy

Music:

Besnik Qaka

Lyrics:

Endrit Mumajesi

Video Production:

BUG Production


REF.:
Prej teje un jam nda
Copa zemra mu ka ba
Prej teje un kam pi
Me t'harru a muj s'po di
Prej teje krejt i kam
E mo njejt pa ty nuk jam
E di malli ka me m'marr
Te du njejt si heren e par

ça, ça, ça ki hup?
A e din ça?
Vetes ja ki fut, ja ki fut
ça, ça, ça ki hup?
Une t'kom dasht
Krejt e din, s'po ma nin
Ani shuj

Nuk ta fali, nuk ta fali
Ta them t'drejten
s'po m'len inati
Nuk ta fali, nuk ta fali, jo

REF.:
Prej teje un jam nda
Copa zemra mu ka ba
Prej teje un kam pi
Me t'harru a muj s'po di
Prej teje krejt i kam
E mo njejt pa ty nuk jam
E di malli ka me m'marr
Te du njejt si heren e par

N'dashuri asnjo s'o perfekt
Kom menu se m'don njejt
N'dashuri asnjo s'o perfekt
Kom menu se m'don njejt

Nuk ta fali, nuk ta fali
Ta them t'drejten
s'po m'len inati
Nuk ta fali, nuk ta fali, jo

REF.:
Prej teje un jam nda
Copa zemra mu ka ba
Prej teje un kam pi
Me t'harru a muj s'po di
Prej teje krejt i kam
E mo njejt pa ty nuk jam
E di malli ka me m'marr
Te du njejt si heren e par


Lyrics submited by Shpresie-Cards (2)

2019-05-29 09:11:51
Prej teje unë jam nda
Copa zemra mu ka ba
Prej teje unë kam pi
Me t'harru a muj s'po di
2019-05-28 19:22:59
Prej teje krejt i kam
E mo njejt pa ty nuk jam
E di malli ka me m'marr
Të du njejt si herën e parë

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019