Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nrg Band - Lem Met Dasht
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lem Met Dasht".
3. Video është e këngës "Lem Met Dasht", por nuk këndohet nga Nrg Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nrg Band - Lem Met Dasht  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Teksti:

Besnik Qaka

Komente

Asnjë Koment

27/09/2020

2020-09-27T12:50:17+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Lem Met Dasht" kënduar nga Nrg Band.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Lem Met Dasht".
Videoklipi nga Nrg Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.
Teksti: Besnik QakaDërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga NRG Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë