Më mbaj mend (për 1 muaj)

Numen & 6Entiana - Ti U Largove Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

I harrove
ato dite qe ishim bashk
une kujtoja
qe do kthehesh prap ne krahet e mi.

I harrove
ato dite kur ti m'ke dasht
une kujtoja
qe do kthehesh prap ne kraht e mi.

2x
A e mban ti nmend
kur ishim bashk ne atehere
kur ne kaluam cdo moment
kur te thoja se do te pres.
Numen & 6entiana
Publikimi: 15/05/2020


Numen & 6Entiana - Ti U Largove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti U Largove".
3. Video është e këngës "Ti U Largove", por nuk këndohet nga Numen & 6Entiana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Numen:


Komente 0