Më mbaj mend (për 1 muaj)

Numen - Ti Më Le Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Se di a e ndjen ti shpirtin tim?
Kur më shikon me ata sy
Sikur të mos jem më me ty.

Zemren unë ty ta fala
më asgjë kjo jetë s’ka kuptim
Kur afer ty s’te kam.

Ti më le atje...
atje ku më the se e imja je.
Ate qe kam dashtë (2x)
Diku, dikush e dashuron.

Met dashtë... s'muj nalna
Met largu... s'mun zemra
Eh ti vazhdo harro emrin tim.

Per te dy... shpresova
Per kohen ton... s'pendohna
Do mbetesh shenjë ne shpirtin tim

Ti më le atje, atje, kur më the se e imja je.
Ate qe kam dashtë (2x)
Diku, dikush e dashuron.
Numen
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/11/2020
Muzika: Numen
Teksti: Numen
Produksioni: ANSO
Master: Nome
Video Produksioni: Reverse
Paint Video Produksioni: Ardita IslamiNumen - Ti Më Le
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Më Le".
3. Video është e këngës "Ti Më Le", por nuk këndohet nga Numen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Numen:


Komente 0