Më mbaj mend (për 1 muaj)

Numen - Leila Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sa herë i mbyll sytë
Ftyra jote m'del çdo herë
Sa herë që marr frymë
Erën tënde ndjej
S'kam gjumë kur e di
Qe dikush tjeter e permend
Emrin tënd Leila
S'du të t'shoh Leila
Si më le sikur isha
Un gabim
Ajo qe më mundon
Është se shum t'besova ty
S'kam gjumë kur e di që dikush
Tjetër po e thirr
Emrin tënd Leila
S'du me t'pa Leila

Refreni
Leila 20x

Se di si me mashtrun ata sy
E mallkoj diten kur te njoha ty
Kujtimet tona mbeten
Veq n'fotografi
Se jeten e mendoja me ty me ty
Tash n'këtë natë po pi pa ty pa ty
Do vi një ditë
Kur s'do gjesh më dashni

Hajt se karma ty karma ty
Nje ditë ka me ta kthy 2x

Refreni
Leila 20x


Ky tekst u dërgua nga DeaNumen
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/02/2021


Numen - Leila
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Leila".
3. Video është e këngës "Leila", por nuk këndohet nga Numen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Numen:


Komente 0