Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Nuredin Avduli
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Belgjikë 
BIOGRAFIA: Nura është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore dasmash. Nura, emri vertet eshte Nuredin Avduli dhe kendon neper dasma dhe ne mbremje. Më datë 11 Dhjetor 2014, Nura publikon videoklipin "Ilahi Për Nënën". Më datë 25 Gusht 2015, Nura publikon videoklipin "Fantastike M'dole". Më datë 10 Shtator 2016, Nura publikon videoklipin "U Largove". Më datë 27 Tetor 2016, Nura publikon videoklipin "Hip Hop Tallava". Më datë 3 Qershor 2017, Nura publikon videoklipin "Lulije". Më datë 3 Korrik 2017,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Alban Luzha

Bekim Dehari

Uran Dervishi

Besmir Hoxhaj

Celi Uka

Big Boy Niti

Baif

Kujtim Ibrahimi

Tankilla

Anton Tetaj


Tags: Nura, Nuredin Avduli

Krijo Një Kartolinë