A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Nuradin Osdautaj - Nje Artisti


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/1995

1995-12-01T00:00:00

Participating in

Festivali i 34-të në RTSHIt's a long time that we try finding the lyrics to "Nje Artisti" sung by Nuradin Osdautaj.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Nuradin Osdautaj attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019