Nuri Velaj
Nuri Velaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Nuri Velaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore polifonike. Më datë 6 Janar 2020, Nuri Velaj publikon videoklipin "O Kjo Bijë E Beut"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0