Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nush - A E Din (Feat. Rino Sopjani)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  10

A e din sa vshtir e kam pa tpa
E sa vshtir o mu me mvra po ti mke vra
A e din a e din sa fjal ke ndal po ato mu dmuj me mndal me t dasht ty
A munesh ti me bo be qe ti mu mke dasht njejt se zemren gjith ty ta kom fal
Prap un jom tu pi
Ta di numrin Permenc edhe pse e kom fshi
E di qe kom thon qe mu sma ni
I kom ron pishman masi jom meni
Pse ma bone punen per me t harru e
Kujtimet qe kem vec du me mi gjujt e
Tlutem thuje tlutem thuje pse ma bone ti mu ket sen a ma thue
A mki thon qe pa ty un sjom
E ti pa mu nuk bon
A mki thon
A mki thon qe pa ty un sjom
E ti pa mu nuk bon
A mki thon
Une se kom prit qe ma bon ti mu ket sen
Gjumi a po t nxen tash pa mu kur po flen
A duhet me pi me kuptu qe cdo sen qe e boj e per ty edhe mu
kalun tash shum male dhe gati kaloj dita kom met un tu prit vec un mos me bo stila e kom dit qe mvran se kurr un nuk habitna pa pam mke myt sikur kurrgjo
Mke vet me bo me dit ca boj per ty ton jeten um kishe prit
Se sminteresojn ca thojn kur e din qe kta vec dojn me na prish
E ti e din qe luj kur t shof n krah t tjeter kujt
Krejt boten ta fali se pa ty nto jam i huj
Merre zemren edhe shuj
Mere frymen se se du
Se nese se ndajm bashk nuk ka kuptim per mu
A thu u kon ma leht nese un t harroj krejt
Nese un t gjuj dikun e neser kthena smuj me t gjet
Se kurrgjo nuk i e njejt spo di a ja ka vlejt qato qe dje kok lujt zemer sot ti rri e qet
A mki thon qe pa ty un sjom
E ti pa mu nuk bon
A mki thon
A mki thon qe pa ty un sjom
E ti pa mu nuk bon
A mki thon


Ky tekst u dërgua nga Arbana ndouNush
Featuring: Rino (Rinor Sopjani)
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/06/2020
Muzika: Čekic & Rino (Rinor Sopjani)
Teksti: Rino (Rinor Sopjani) & Nush
Video Produksioni: Imagine Films
Produced By Sinkron Music & Cekic Beatz
Guitar: Astrit Stafa
Mix & Master: CekicNush - A E Din
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A E Din".
3. Video është e këngës "A E Din", por nuk këndohet nga Nush.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nush:


Komente 0