Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nush & Bardhi - Pa Cent Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  9

Ti s'e din pe ku jam ardh G
Ti s'e din ca kam bo deri ktu per me mrri
Kaniher o kon pun zari
Qado qe kam mrri e kam bo per shoqni
2x

Ja kam nis pa cent
E tash u rrit esapi
E ty po t'vjen keq
Se po m'sheh mas nalti

Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Featuring: Bardhi Idrizi
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/06/2021
Video Produksioni: Imagine Films
Produksioni: Çelik Lipa


Nush & Bardhi - Pa Cent
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Cent".
3. Video është e këngës "Pa Cent", por nuk këndohet nga Nush & Bardhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nush:


Komente 0