Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nusret Kurtishi - All-llahu Ekber Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31

gjithqka qe shohim me sy
ke krijuar jarabi falemderimi t'takon ty
All-llahu ekber
All-llahu ekber

gjithqka qe shohim me sy
ke krijuar jarabi falemderimi t'takon ty
All-llahu Ekber
All-llahu Ekber

Pejgamber na ke dergu
prej tkeqes me na largu
ne te mir me na ofru
All-llahu Ekber
All-llahu Ekber

Pejgamber na ke dergu
prej tkeqes me na largu
ne te mir me na ofru
All-llahu Ekber
All-llahu Ekber

na ke zbrit libra te shejt
Ti je nje dhe i vertet
i meshirshem dhe i drejt
All-llahu Ekber
All-llahu Ekber

na ke zbrit libra te shejt
Ti je nje dhe i vertet
i meshirshem dhe i drejt
All-llahu Ekber
All-llahu Ekber

e sa mir si na ke dhan
na ke fal bab e nan falenderimi ty t'takon
All-llahu Ekber
All-llahu Ekber

e sa mir si na ke dhan
na ke fal bab e nan falenderimi ty t'takon
All-llahu Ekber
All-llahu Ekber

e shum tmira ke premtu
dhe xhennetin ke kriju per ata qe kan besu
All-llahu Ekber
All-llahu Ekber

e shum tmira ke premtu
dhe xhennetin ke kriju per ata qe kan besu
All-llahu Ekber
All-llahu Ekber

All-llahu Ekber
All-llahu Ekber

All-llahu Ekber
All-llahu Ekber


Ky tekst u dërgua nga Esma

Nusret Kurtishi - All-llahu Ekber
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "All-llahu Ekber".
3. Video është e këngës "All-llahu Ekber", por nuk këndohet nga Nusret Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nusret Kurtishi:


Komente 4