Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nusret Kurtishi - Pendimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

PO te lutem all-llahu ime lesho meshir mbi shpirtin tim te luetm all-llah shpeton nga meshira mos me largo (3x)
Ref....
Zemra ime është si një got qe nëtë ka mekate plot mendova tja shtoj një pik lot por ska vend zemra thot
Ref....
POte lutem all-llahu ime lesho meshir mbi shpirtin tim po te lutem all-llah shpetom nga meshira mos me largo

Mekatet sëlën permendin zotin as per syrit spikon loti i fundosur ndej te mekatit harro jeten per tej varrit

PO te lutem all-llah lesho meshir mbi shpirtin tim po te lutem all-llah shpetom nga meshira mos me largo

Eeeeeeeeee sa shok ikam percjell si nuk me ran ndermend njeher se jeta pertej vazhdon se kjo bot shum te mashtrooooooooon
(2x)

PO te lutem all-llahu ime lesho meshir mbi shpirtin tim po te lutem all-llah shpetom nga meshira mos largo


Ky tekst u dërgua nga  shaban

Nusret Kurtishi - Pendimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pendimi".
3. Video është e këngës "Pendimi", por nuk këndohet nga Nusret Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nusret Kurtishi:


Komente 0